SYSTEMY NAWODNIENIA

Prawidłowy rozwój roślin i piękny, zdrowy wygląd trawnika w Twoim ogrodzie zapewni system nawadniania automatycznego. Właściwe podlewanie roślin czy trawnika jest niezbędne szczególnie w pierwszym roku założenia ogrodu, jak i oczywiście w późniejszych latach. Zastosowanie nawadniania automatycznego daje co najmniej cztery korzyści:

1. Oszczędność pieniędzy – nawadnianie automatyczne umożliwia kontrolę ilości zużytej wody i ograniczenia podlewania w okresach mniejszego nasłonecznienia czy w czasie opadów atmosferycznych.

2. Oszczędność czasu – podlewaniem steruje programator – w zależności od pory roku, nasłonecznienia podlewanie następuje w określonych przez nas porach. Już nie musisz stać z wężem i podlewać każdy kąt ogrodu. Cieszysz się ogrodem!

3. Atrakcyjność – dzięki tej jednej większej inwestycji. Twój ogród rośnie i zachęca do korzystania z niego, podnosi wartość użytkową domu, a ogród to miejsce, gdzie możesz odpocząć, zrelaksować się czy też przyjmować swoich gości.

4. Lepsza skuteczność – wbrew przesądom – poprzez miarowe podlewanie zużywamy mniej wody, rośliny otrzymują ją regularnie, by cieszyć nas swoimi urokami. I nie musisz się martwić, że gdzieś zostało niepodlane miejsce!

Korzystamy ze sprawdzonych systemów nawadniania takich firm jak RAIN BIRD, K-Rain, HUNTER, FISH, DAB PUMPS, FIRESTONE, SIMO, IN-LITE.

Ceny takich systemów wahają się w granicach od 20 zł za 1 m2 ogrodu
w zależności od skomplikowania systemu, ukształtowania terenu, doprowadzenia wody zasilającej i innych czynników. Koszt inwestycji wyceniamy indywidualnie z każdym Klientem.

Oczywiście system nawodnienia możemy instalować w nowych ogrodach, jak i w już istniejących.